Pracuję z:                                          

Właścicielami firm

Menadżerami

Specjalistami

Artystami

Coachami

Trenerami

…..

"SATISFACTION" Tag Cloud Globe (quality customer service user)
Sama praca jest wielką przyjemnością. Dlatego też jestem bardzo wdzięczna moim Klientom za pozostawienie, tak miłych słów:
Współpraca z Panią Moniką była inspirującym doświadczeniem. Dzięki Niej udało mi się wdrożyć kilka bardzo istotnych inicjatyw dla mojego biznesu. Niezwykle cenę w Pani Monice pragmatyczne i nastawione na konkretne rezultaty podejście w pracy.”
Agnieszka Skocka-Pietruszewska
Nefertiti Oaza Urody i Instytut Podologii, www.nefertiti.pl
Z przyjemnością pragnę polecić współpracę z coachem Panią Moniką Mierzanowską. Dzięki partnerskiej relacji i wzajemnym zaufaniu pobudziła mnie do kreatywnego myślenia i twórczego działania, by móc dokonywać zamierzone i świadome zmiany. Jej kompetencje i profesjonalizm poprowadziły mnie w dobrym kierunku, a wsparcie przyspieszyło mój rozwój i efekt działania. Pozwoliła mi wykorzystać mój potencjał, umiejętności i zdolności. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pani Moniki.
Przygotowała  mnie do nowych wyzwań oraz pozwoliła rozwinąć zdobyte dotychczas umiejętności. A wszystko to w atmosferze pełnego zrozumienia, ciepła i akceptacji. W czasie sesji wyraźnie czuje się klimat bezpieczeństwa, zaufania, spokoju. Podczas sesji odczuwa się mocne zaangażowanie coacha w Twoje sprawy, ponieważ dla Pani Moniki każda sesja jest ważna tak jak dla mnie. Dzięki temu czujemy się swobodnie i pewnie. Pani Monika jest wymagającym coachem. Zmusza do przemyśleń i człowiek staje ze swoimi  problemami  „ oko w oko”, jest to bardzo dobre bo wtedy można się rozprawić z nimi przy czujnym oku Pani Moniki.Polecam ogromnie sesje!!!!”
 Marzena Osowiecka
Dzięki Monice uświadomiłem sobie, że to ja i tylko ja jestem odpowiedzialny za spełnienie moich marzeń. Nikt inny za mnie tego nie zrobi. I to dzięki Niej mój początkowy zapał nie wypalił się tuż po starcie. Monika pomogła mi przejść przez pierwszą prostą (dla mnie najtrudniejszą). Teraz już niejako siłą rozpędu i pytaniom, które mi zadała, nowe projekty realizuję z większą pewnością, że się udadzą. Nie zawsze to jest proste, ale dostałem w prezencie fantastyczne narzędzia do dalszego rozwoju, na wielu płaszczyznach. Z wielką przyjemnością polecam Monikę jako coacha”
Paweł Kowalik, www.creyn.pl, www.pawelkowalik.pl
 „Monikę miałam przyjemność spotkać w chwili trudnych, życiowych decyzji. Zmiana pracy, budowanie własnej firmy, miałam wiele dylematów. Wtedy, moja przyjaciółka opowiedziała mi o Monice, że jest coachem i, że na pewno wyniosę coś dobrego z pracy z Nią.
Szybko polubiłam sposób w jaki Monika pracowała i komunikowała się ze mną. Jasno określone zasady, umiejętność słuchania i wybierania naprawdę istotnych dla procesu zmiany kwestii, to prawdziwe zalety.
Monika z dużą wyobraźnią podchodzi do rozmowy i myślę, że to właśnie decyduje o jej dużej skuteczności i sprawności w komunikowaniu się z klientami. Bardzo ceniłam sobie jakość informacji zwrotnej otrzymanej po sesjach oraz to, że nigdy nie musiałam na tę informację czekać, bo przychodziła zgodnie z obietnicą.
Jeśli dodamy doświadczenie pracy z ludźmi i wiedzę jaką posiada w zakresie procesów rekrutacyjnych to mogę powiedzieć, że nie mogłam lepiej trafić z moimi dylematami. Z całą odpowiedzialnością i prawdziwą przyjemnością mogę polecić Monikę każdemu managerowi i każdemu, kto potrzebuje przyjaznego wsparcia w procesie życiowej zmiany.
Monika Zawadzka, www.viridor.pl